Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie


Nagłówek

Aktualności

Szkolenie "Rekrutacja i selekcja pracowników"

Informujemy, że Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej organizuje w dniu 15 listopada 2018 r. w godz. 9:00-14:00 warsztaty pn. "Rekrutacja i selekcja pracowników", które odbędą się w ramach Europejskich Dni Pracodawców, realizowanych przez Sieć Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia.

Przedłużenie terminu składania wniosków Krajowy Fundusz Szkoleniowy rezerwa 2018

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie informuje, że wnioski o dofinansowanie kształcenia ustawicznego ze środków rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego można składać od dnia 11.10.2018 r. do wyczerpania limitu dostępnych środków.

Przedłużenie terminu składania wniosków Krajowy Fundusz Szkoleniowy rezerwa 2018

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie informuje, że wnioski o dofinansowanie kształcenia ustawicznego ze środków rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego można składać do dnia 08.10.2018 r.

Nabór wniosków Krajowy Fundusz Szkoleniowy rezerwa 2018

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie ogłasza w dniach 21.09.2018 - 28.09.2018 r. nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego ze środków rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Komunikat dla byłych pracowników firmy "Bezpieczny List" Sp. z o.o. w Chlebni

Filmiki informacyjne Zielonej Linii nt. zatrudniania cudzoziemców, skierowane do pracodawców

Zielona Linia przygotowała filmiki instruktażowe dla pracodawców związane z tematyką zasad zatrudniania cudzoziemców w Polsce.

Mobilne Targi Kariery

W dniu 16.10.2018r. w godzinach 9.00-14.00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ul. Bankowa 11 odbędą się MOBILNE TARGI KARIERY.

Wznowienie naboru wniosków o staż PO WER (III)

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie informuje o wznowieniu naboru wniosków o organizację staży w ramach projektu pn.: "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie myszkowskim (III)" współfinansowanego z środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. ...

Informacja o możliwości składania wniosków z PFRON

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie informuje, iż osoby niepełnosprawne zarejestrowane w tutejszym Urzędzie jako bezrobotne albo poszukujące pracy niepozostające w zatrudnieniu mogą od dnia 25.06.2018 r. składać wnioski o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej z PFRON. ...

Zamknięcie naboru wniosków o przyznanie bonu stażowego

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie informuje, iż z dniem 28.05.2018 zostaje zamknięty nabór wniosków o przyznanie bonu stażowego oraz wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu na podstawie bonu stażowego dla osoby bezrobotnej do 30 roku życia - POWER 2018. ...

Wyświetlanie 1 - 10 z 22 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę